Představujeme se

Naši lektoři

Jmenuji se Blanka Hudečková a před 6 roky jsem se rozhodla umožnit dětem z Újezda a okolí kvalitní přípravu na přijímací zkoušky. Sama mám syna, kterého se to týkalo, a nechtěla jsem, aby dojížděl na druhý konec Prahy, nicméně vím, že bez dobré přípravy jsou šance na přijetí dost omezené. I když byl  jedničkář, z páté třídy se bez přípravy na gymnázium nedostal. V 9. třídě jsem to již nechtěla podcenit. Nakonec se dostal na obě gymnázia, na to vybrané jako druhý v pořadí. Matematika byl vždycky můj velký koníček, proto jsem vystudovala matematicko-fyzikální gymnázium a následně manažerský obor na ČVUT, před mateřskou jsem pracovala jako obchodní a marketingová ředitelka v nadnárodní IT společnosti. Jsem členkou a spolpracovnicí Mensy a absolventkou kurzů mensa NTC learning. Pokud mi to čas umožní, organizačně vypomáhám při pořádání logické olympiády. Mám moc ráda děti a baví mě práce s nimi, proto jsem s kolegyní  15 let provozovala Babycentrum V zahradě v Újezdě nad Lesy. Mám také velmi ráda zvířata a přírodu. K mým velkým koníčkům patří cestování, běh a jóga.

Jmenuji se Lucie Jirsová a doučování se věnuji již šestým rokem. Tehdy se oba moji synové rozhodli jít na střední školu a na víceleté gymnázium a bylo tedy více než nutné je připravit na přijímací zkoušky. Oba byli přijati na obě školy.
Matematika byla základem i na vysoké škole, kde jsem studovala stavební fakultu ČVUT, obor Vodní stavby a vodní hospodářství. Při doučování dětí se snažím jim předat vše tak, aby to co nejlépe pochopily a zároveň abych pochopila i já je a byla mezi námi od začátku důvěra. Řadu let jsem jezdila jako instruktorka na dětské sportovní tábory a během rodičovské dovolené jsem spolu s kolegyní založila Baby Centrum V zahradě, které jsme 15 let společně provozovaly.
Mým největším koníčkem je sport - jízda na kole, kolečkových bruslích a volejbal, který jsem hrála řadu let i závodně. Ráda chodím do divadla a na jiné kulturní akce.

Jmenuji se Zdeňka, je mi 25 let a momentálně studuji 2. ročník navazujícího magisterského studia na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Praxi s doučováním a přípravou žáků mám velkou, nyní budu čtvrtým rokem připravovat žáky 5.,7. a 9. ročníků na víceletá gymnázia a SŠ. Pokud vím, tak žáci i rodiče jsou se mnou spokojeni a mohu se pyšnit více než 90% úspěšností u příjímacích zkoušek. Dále pracuji v soukromém centru pro rodiče a děti, kde se pomáhám starat o předškolní děti a vyučuji první pomoc v týmu na Přídovědecké fakultě UK v Praze. Také působím jako instruktor na školách v přírodě a příměstských táborech. Ve volném čase ráda čtu, chodím na procházky a odreagovat se na hokej.


Jmenuji se Petr a studuji VŠE, Fakultu mezinárodních vztahů. Velmi mě baví studium jazyků a matematika. Rád cestuji, sportuji a trávím čas s přáteli. Mám již několikaleté zkušenosti s doučováním dětí ze ZŠ i přípravy k přijímacím a maturitním zkouškám. Jsem přátelský, pracovitý a pečlivý. 

Kromě matematiky a českého jazyka nabízím také výuku či doučování anglického i německého jazykJmenuji se Lucie a studuji ČVUT v Praze Fakultu biomedicínského inženýrství. Mám ráda sport, cestování a práci s dětmi. Jsem trenérkou basketbalového kroužku pro děti. Třetím rokem doučuji a připravuji děti na přijímací zkoušky a odměnou mi je, když se mnou chtějí pokračovat v přípravě i po nástupu na gymnázium. Kromě českého jazyka a matematiky doučuji i další předměty a také angličtinu.
Jmenuji se Gita a studuji Jazykovou a literární kulturu na Univerzitě v Hradci Králové. Mám velmi ráda práci s dětmi, kromě doučování jezdím pravidelně jako vedoucí na tábory a působím také jako trenérka pozemního hokeje. Velmi ráda čtu. Také mě baví učit se cizím jazykům, umím španělsky, anglicky, francouzsky a základy latiny. Specializuji se na výuku českého jazyka, ale nebojím se ani matematiky, ze které jsem úspěšně maturovala.


Chcete s námi spolupracovat?

Pokud jste absolven/ka či student/ka vyšších ročníků pedagogické či obdobně zaměřené VŠ, máte zkušenosti s výukou, jste spolehlivý/á, zodpovědný/á a samostatný/á, máte výbornou znalosti matematiky, českého jazyka, nebo cizího jazyka (španělština, francouzština, čínština,...) a baví Vás Vaše práce i život, pak pošlete své CV na info@prijimackyujezd.cz